רבים התעניינו בנוגע לציוד שצריך לקחת לרכיבה בשביל ישראל לאופניים. שמחנו לגלות שיש התעניינות ובעיקר, שיש הבנה כי אין מדובר בשביל רגיל ואין כאן ענין של רכיבת טיול שגרתית.

רכיבה מדברית היא לא סתם "עוד רכיבה". המדבר הוא מקום קסום ומרתק למי שמוכן אליו. הוא יכול להיות גם אזור מסוכן ומאיים לאלו שיחליטו לקפוץ לביקור מבלי להתכונן ולהבין. הכל תלוי בגישה עימה תגיעו.

קוד הרכיבה בשביל...ובכלל. שביל ישראל לאופניים נותן לנו זכות לרכוב במקומות מהיפים ומהנידחים ביותר שיש לטבע הישראלי להציע. השביל עובר במקומות בעלי ריגישות סביבתית ונופית גבוהה ביותר , ובמקומות רגישים דתית ותרבותית.

חוית הרכיבה לאורך שביל ישראל באופניים היא חויה מעצימה. בין אם תרכבו בקבוצה ובין אם לבדכם, תוכלו למצוא מגוון מקומות לינה מסודרים בחאנים, בצימרים ובאכסניות לאורך השביל. אם אתם מאלו שיבקשו להמשיך ולנשום את השטח גם בלילה. 

אספנו את כל נותני השירותים בשביל לרשימה אחת בכדי שתוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם לתכנן את הטיול. רשימה זו נבדקה על ידנו באופן בסיסי בכדי שתרכשו שירותים מנותני שירות העומדים בסטנדרט של השביל

אתר שביל ישראל לאופניים החדש כולל בתוכו מערכת מיפוי מתקדמת מאד בה תוכלו לעשות שימוש ולתכנן את טיולכם בשביל                                                                                                                                       

עבור מרבית הרוכבים בשביל ישראל לאופניים הטיול מתבצע באזור מרוחק ופחות מוכר. המדבר הנידח והמרוחק שבו השביל עובר משמש את הצבא לצורכי אימונים. שטחים אלו הם "שטחי אש".

שותפים לשביל